CS | EN | DE

Kované ploty, brány a branky, zábradlí

Na základě návrhů, které Vám připravíme po vzájemné debatě nad požadovaným vzhledem plotu, brány a branky Vám zhotovíme technické studie a výkresy. To také včetně technických výkresů pro stavbu a elektroinstalaci. Montáže bran a plotů zajišťujeme včetně pohonů a jejich zabudování. Kromě křídlových bran můžete mít také bránu posuvnou. 

Svítidla a světelné objekty

Představujeme Vám námi vyráběné projekty vyráběné pro předního výrobce svítide a světelných objektů. Podílíme se na výrobě kovových, nerezových a mosazných částí světel, skleněných objektů.

Kované postele, stoly, doplňky

V interiérech najde své místo kovaný nábytek, postele, stoly, věšáky a další doplňky. Samozřejmostí je, že můžete vybírat z našeho katalogu, anebo si nechat udělat návrh.

Nerezové zábradlí

Nerezové zábradlí je vhodné do interiéru i do exteriéru pro svou dlouhou životnost a skvělý vzhled. Zábradlí zaměříme na stavbě a následně u Vás proběhne montáž. Montáž může probíhat po dokončení veškerých prací včetně podlah, protože na místě se již nic nesváří ani nebrousí, pouze montuje.

Výroba z nerezu a mosazi

Vyrábíme nerezové a mosazné výrobky technického, designového určení. Sváření metodou Mig-Mag, Tig, pájení. Opracování nerezu, leštěnín, kartáčovaním.

Samonosné schodiště

Schodiště lomená, točená nebo vřetenová Vám zhotovíme do Vašich objektů. Novinkou jsou schodiště oválná, umožňující velký komfort při chůzi.

Zámečnictví

Zámečnické konstrukce, především stavební části, zhotovujeme pro naše zákazníky ze strany architektonických firem, designových studií a stavebních firem, pro zahraniční, české klienty.